Lediga tjänster - HANZA

LEDIGA TJÄNSTER

Spontanansökan

Inga lediga tjänster på HANZA i nuläget? Skicka in en spontanansökan! HANZA växer löpande, och har sedan vi grundades 2008 mer än tiodubblats i både storlek och omsättning.

Vill du veta mer om vad det innebär att jobba hos oss?

Sverige

Diana Thorin
HR manager
recruitment-sweden@hanza.com
+46 573 143 14

Finland

Teija Uotila
HR-specialist
teija.uotila@hanza.com
+358 40 159 9069

Baltikum

Tartu
Marika Maschorov
HR-chef
marika.maschorov@hanza.com
+372 5242 300

Narva
Tatjana Lasimer
HR-assistent
tatjana.lasimer@hanza.com
+372 5344 9458

Centraleuropa

Poland
Anna Niedzwiecka
Administrationsspecialist
anna.niedzwiecka@hanza.com
+48 605 833 855 

Czech Republic
Roman Simurda
Platschef
roman.simurda@hanza.com
+420 601 585 010

Kina

Jenny Shen
HR/admin-specialist
jenny.shen@hanza.com

This website uses cookies in order to offer you the most relevant information.