Tartu: Kokaabi - HANZA
Back
Estland Jobb

Tartu: Kokaabi

Kandideerimistähtaeg: 6. juuni 2022
Asukoht:
Silikaadi 5, Vahi
Ametikoht: Kokaabi

Sinu peamised ülesanded
 • Koka abistamine roogade valmistamisel
 • Toidu valmistamisel eeltööde tegemine
 • Termokastide ja termoste täitmine vastavalt etteantud menüüle ja kogustele ning transport müügikohta
 • Tellitud toidu müük
 • Realiseeritud roogade müügi sisestamine igapäevaselt söökla kassasse
 • Nõudepesija abistamine nõude pesemisel, pottide pesu ja selleks ettenähtud ruumi korrashoid
Ootame Sind oma tiimi kui Sul on
 • Kutsealane kompetentsust toitlustussektoris klientide teenindamisel ja tahe teha köögis abitöid
 • Täpsust ja kohusetunnet
 • Hea suhtlemisoskust ja meeskonnatööst lugupidamist
 • Eesti keele oskust (vene keele oskus tuleb kasuks)
HANZA pakub
 • Huvitav ja mitmekülgne töö rahvusvahelises ettevõttes
 • Erialased koolitused ja arenguvõimalused
 • Võimalus oma vastutusvaldkonda kujundada ja parendada
 • Toetav meeskond
 • Täiendav tervisekindlustus
 • Tööaeg: E-R 07:00-15:00

Lisainfo +372 5347 1780 või personal.estonia@hanza.com

Apply here

HANZA Mechanics Tartu – All you need is one

HANZA Mechanics Tartu on metallitööstusettevõte, mis kuulub kiirelt arenevasse rahvusvahelisse HANZA gruppi. Meie tehased asuvad Eestis, Rootsis, Soomes, Poolas, Tšehhis, Saksamaal ja Hiinas. Ettevõtte juured ulatuvad tagasi aastasse 1907.

Oleme spetsialiseerunud mehaanika, kooste ja tarneahela terviklahendustele. Meil on rahvusvaheline kliendibaas erinevatest valdkondadest – meditsiinist toiduaine tööstuse ja taaskasutusseadmeteni. Tänu tipptasemel tehnoloogiale ja oskuslikele töötajatele saavad meie kliendid täisteenuse ühest kohast.

Tartu tehastes töötab ligi 500 inimest – põnevaid ülesandeid ja ameteid leidub nii tootmises, laos kui kontoris. Ootame Sind meeskonda olenemata, kas oled juba kogenud spetsialist või soovid end uues valdkonnas proovile panna. Toetame igakülgselt Sinu õppimist, arengut ja eneseteostust.

HANZA’s võid olla kindel, et Sul on soe, puhas ja kaasaegne töökeskkond ning ägedad kolleegid, kes on alati abiks ja toeks. Tööandjana püüame olla paindlikud ja vastutulelikud, et saaksid hästi ühildada töö ja eraelu.

 

Meiega on põnev

Meil on vinged projektid, lai tootmisvõimekus ja lahedad inimesed. Iga päev on erinev. Väljakutsed ja meeskonnatöö käivad käsikäes. HANZA-s on Sul vōimalus kaasa aidata põnevates valdkondades ja erinevatel ametikohtadel. Maailmatasemel tehnoloogiad ja kogenud kolleegid võimaldavad meil teha keerulisi tooteid algusest lõpuni.

 

Meil on vinge tehnikapark

Meie töötajate sõnul on HANZA’s üks ägedamaid mehaanika masinaparke kogu Eestis. Me investeerime tehnoloogiasse ja innovatsiooni. HANZA’s saad luua põnevaid tooteid ja uudseid lahendusi, mis loovad väärtust nii meie klientidele kui ka ühiskonnale laiemalt. Siin saad valmistada olulisi seadmeid taaraautomaatidest hingamisaparaatideni. Kui tehnika on Su kirg, siis usume, et HANZA võimalused panevad Su silmad särama.

 

Meiega koos arened

Me usume, et iga töö on õpitav. Kui Sul pole kogemust, aga on huvi, siis õpetame Sind ise.  Kui oled juba tippspetsialist leiame sobivad väljakutsed, et saaksid end teostada ja proovile panna. Olles ise aktiivne ja õpihimuline, on Sul HANZA’s võimalik leida endale sobiv karjääritee majasiseselt või rahvusvaheliselt. Pakume erialaseid koolitusi ja toetame Sinu isiklikke arengusoove. Meie juures saad töötada ka kooli kõrvalt. Kasvame ja areneme koos!

 

Me hoolime

Sinu heaolu loeb. Oleme loonud kaasaegse ja turvalise keskkonna, et Sul oleks meie juures hea töötada. Meil on tasemel toitlustus ja ka transpordi pärast pole vaja muretseda. Kui Sinu töökoht asub Vahi Tööstuspargis toob tasuta buss Sind hommikul tööle ja viib õhtul tagasi linna.

Sinu tervis loeb. Pakume Sulle tööandja tervisekindlustust, mis sisaldab nii eriarstiabi, uuringuid, taastusravi kui hambaravi.

Oleme kindel tööandja ja peame kinni oma lubadustest, ootame seda ka töötajatelt. Omalt poolt oleme paindlikud ja leiame võimalused, kuidas arvestada Sinu soovidega.

This website uses cookies in order to offer you the most relevant information. Cookies