Tartu: Operaator-Seadistaja - HANZA Mechanics Tartu
Back
Estonia Work

Tartu: Operaator-Seadistaja

Asukoht: Aru 6, Tartu
Ametikoht: Freesimise või treimise operaator-seadistaja

Tule rakenda oma oskusi Eesti ägedaimas mehhaanika masinapargis
 • Operaator-seadistajana tagad selle, et meie pingid teaksid mida teha – seadistad ja programmeerid CNC pingid vastavalt tehnilisele dokumentatsioonile.
 • Järgid oma töös tööjuhendeid ja kvaliteedinõudeid.
 • Tagad tootmisprotsesside efektiivsuse oma vastutusalas.
 • Masintöötluses on meil viis robotit, kus toodame erinevaid detaile meditsiinist toiduainetööstuse ja taaskasutusseadmeteni.
Ootame Sind kandideerima, kui Sa tead, mida teha!
 • Sul on hea tehniline taip ja Sind huvitab metallitöö.
 • Sul on eelnev  erialane kutseharidus ja/või varasem töökogemus sarnasel ametikohal.
 • Oled tähelepanelik ja täpne detailides.
 • Oskad lugeda jooniseid ja kasutada mõõteriistasid.
 • Kasuks tuleb Fanuc, Okuma ja Traub juhtimissüsteemide tundmine.
HANZAs ootab Sind…
 • Meil on vinged projektid, lai tootmisvõimekus ja lahedad inimesed.
 • Valmistame olulisi seadmeid taaraautomaatidest hingamisaparaatideni.
 • Oleme loonud kaasaegse ja turvalise keskkonna, et Sul oleks meie juures hea töötada.
 • Olles ise aktiivne ja õpihimuline, on Sul HANZA’s võimalik leida endale sobiv karjääritee.

Lisainfo +372 5347 1780 või personal.estonia@hanza.com

Apply here

HANZA Mechanics Tartu – All you need is one

HANZA Mechanics Tartu on metallitööstusettevõte, mis kuulub kiirelt arenevasse rahvusvahelisse HANZA gruppi. Meie tehased asuvad Eestis, Rootsis, Soomes, Poolas, Tšehhis, Saksamaal ja Hiinas. Ettevõtte juured ulatuvad tagasi aastasse 1907.

Oleme spetsialiseerunud mehaanika, kooste ja tarneahela terviklahendustele. Meil on rahvusvaheline kliendibaas erinevatest valdkondadest – meditsiinist toiduaine tööstuse ja taaskasutusseadmeteni. Tänu tipptasemel tehnoloogiale ja oskuslikele töötajatele saavad meie kliendid täisteenuse ühest kohast.

Tartu tehastes töötab ligi 500 inimest – põnevaid ülesandeid ja ameteid leidub nii tootmises, laos kui kontoris. Ootame Sind meeskonda olenemata, kas oled juba kogenud spetsialist või soovid end uues valdkonnas proovile panna. Toetame igakülgselt Sinu õppimist, arengut ja eneseteostust.

HANZA’s võid olla kindel, et Sul on soe, puhas ja kaasaegne töökeskkond ning ägedad kolleegid, kes on alati abiks ja toeks. Tööandjana püüame olla paindlikud ja vastutulelikud, et saaksid hästi ühildada töö ja eraelu.

 

Meiega on põnev

Meil on vinged projektid, lai tootmisvõimekus ja lahedad inimesed. Iga päev on erinev. Väljakutsed ja meeskonnatöö käivad käsikäes. HANZA-s on Sul vōimalus kaasa aidata põnevates valdkondades ja erinevatel ametikohtadel. Maailmatasemel tehnoloogiad ja kogenud kolleegid võimaldavad meil teha keerulisi tooteid algusest lõpuni.

 

Meil on vinge tehnikapark

Meie töötajate sõnul on HANZA’s üks ägedamaid mehaanika masinaparke kogu Eestis. Me investeerime tehnoloogiasse ja innovatsiooni. HANZA’s saad luua põnevaid tooteid ja uudseid lahendusi, mis loovad väärtust nii meie klientidele kui ka ühiskonnale laiemalt. Siin saad valmistada olulisi seadmeid taaraautomaatidest hingamisaparaatideni. Kui tehnika on Su kirg, siis usume, et HANZA võimalused panevad Su silmad särama.

 

Meiega koos arened

Me usume, et iga töö on õpitav. Kui Sul pole kogemust, aga on huvi, siis õpetame Sind ise.  Kui oled juba tippspetsialist leiame sobivad väljakutsed, et saaksid end teostada ja proovile panna. Olles ise aktiivne ja õpihimuline, on Sul HANZA’s võimalik leida endale sobiv karjääritee majasiseselt või rahvusvaheliselt. Pakume erialaseid koolitusi ja toetame Sinu isiklikke arengusoove. Meie juures saad töötada ka kooli kõrvalt. Kasvame ja areneme koos!

 

Me hoolime

Sinu heaolu loeb. Oleme loonud kaasaegse ja turvalise keskkonna, et Sul oleks meie juures hea töötada. Meil on tasemel toitlustus ja ka transpordi pärast pole vaja muretseda. Kui Sinu töökoht asub Vahi Tööstuspargis toob tasuta buss Sind hommikul tööle ja viib õhtul tagasi linna.

Sinu tervis loeb. Pakume Sulle tööandja tervisekindlustust, mis sisaldab nii eriarstiabi, uuringuid, taastusravi kui hambaravi.

Oleme kindel tööandja ja peame kinni oma lubadustest, ootame seda ka töötajatelt. Omalt poolt oleme paindlikud ja leiame võimalused, kuidas arvestada Sinu soovidega.

This website uses cookies in order to offer you the most relevant information. Cookies