HANZA Tartu tööandjana

HANZA Mechanics Tartu on metallitööstusettevõte, mis kuulub kiirelt arenevasse rahvusvahelisse HANZA gruppi. Meie tehased asuvad Eestis, Rootsis, Soomes, Poolas, Tšehhis, Saksamaal ja Hiinas. Ettevõtte juured ulatuvad tagasi aastasse 1907.

Oleme spetsialiseerunud mehaanika, kooste ja tarneahela terviklahendustele. Meil on rahvusvaheline kliendibaas erinevatest valdkondadest – meditsiinist toiduainetööstuse ja taaskasutusseadmeteni. Tänu tipptasemel tehnoloogiale ja oskuslikele töötajatele saavad meie kliendid täisteenuse ühest kohast.

Tartu tehastes töötab ligi 500 inimest – põnevaid ülesandeid ja ameteid leidub nii tootmises, laos kui kontoris. Ootame Sind meeskonda olenemata, kas oled juba kogenud spetsialist või soovid end uues valdkonnas proovile panna. Toetame igakülgselt Sinu õppimist, arengut ja eneseteostust.

HANZA’s võid olla kindel, et Sul on soe, puhas ja kaasaegne töökeskkond ning ägedad kolleegid, kes on alati abiks ja toeks. Tööandjana püüame olla paindlikud ja vastutulelikud, et saaksid hästi ühildada töö ja eraelu.

Meie väärtused

Keskendudes oma peamistele prioriteetidele ja järgides oma strateegiat, tagame, et teeme seda, mida oleme lubanud. Julgeme öelda „ei“. Oleme järjekindlad ja töötame uuendustega, eesmärgiga visualiseerida edusamme. Hoolitseme selle eest, et viime oma tegevused lõpuni hoides samal ajal fookust tõhususel ja kulusid kontrolli all. Keskendumine tähendab olla järjepidev ja järjekindel!

Kasutame oma kommunikatsioonikanaleid proaktiivselt ning kaasatud on kõik – kliendid, töötajad, omanikud ja teised osalised. Meie suhtlus on tihe ja meil on struktureeritud suhtlusplaan – nii igapäevane kui ka “kriisolukorra“ plaan. Oleme valmis kasutama erinevaid suhtluskanaleid – sõnum on oluline. Oleme suhtlemisel avatud ja läbipaistvad.

Hea äri eelduseks on hea meeskonnatöö. Me töötame ühtse meeskonnana. Kaasame üksteist ja anname tagasisidet ning oleme valmis ka tagasisidet vastu võtma. Oleme uudishimulikud, kuulame ja anname vastuseid. Austame ja usaldame oma kolleegide häid kavatsusi. Lahendame erimeelsused läbirääkimiste teel. Jagame teavet ja kogemusi ning vajadusel toetame üksteist. Töötame ühise eesmärgi nimel.

Kõigil meie klientidel on suhtlemisel pühendunud kontaktisik.. Mõistame, mis loob meie klientide jaoks väärtust. Järgime kirjeldatud protsesse ja parendame neid pidevalt suurendades nende tõhusust.Oleme avatud mõtlemisega ja julgeme muutuda, kuid ei ohusta sealjuures kunagi kvaliteeti.

Vastutuse võtmine on oluline, et suudaksime katta kõiki meie vastutusvaldkondi ja lubadusi. Vastutuse võtmine on oluline nii kolleegide toetamisel kui heade suhete hoidmisel tarnijatega. Vastutuse võtmine tähendab veendumust, et mõistame iga osalise ootusi ja et meie pakutavad lahendused vastavad nendele ootustele. Peame oma lubadustest kinni ja anname esilekerkivatest probleemidest teada. Vastutuse võtmine tähendab ootuste detailset täpsustamist. Anname pigem inimestele võimaluse ise otsuseid langetada – ka siis, kui tulemused ei ole alati ootuspärased. Otsustamise kaudu saame õppida, areneda ja tulemust parendada. Otsustamine õpetab ja arendab meid.

Mõned faktid HANZA Mechanics Tartu kohta

Masintöötluses oleme täpsemad kui 0,01 mm

HANZA Mechanics Tartus on 9 robotit

HANZA Grupis töötab pea 2000 kolleegi

Lõikame ligi 4 miljonit meetrit kaablit aastas

HANZA Mechanics Tartus töötab ligi 500 pühendunud töötajat

Lehtmetalli osakond kasutab aastas üle 2000 tonni materjali

Üle 115 aasta kogemust, meie ajalugu ulatub aastasse 1907

Miks liituda HANZAga?

Meiega on põnev

Meil on vinged projektid, lai tootmisvõimekus ja lahedad inimesed. Iga päev on erinev. Väljakutsed ja meeskonnatöö käivad käsikäes. HANZA’s on Sul vōimalus kaasa aidata põnevates valdkondades ja erinevatel ametikohtadel. Maailmatasemel tehnoloogiad ja kogenud kolleegid võimaldavad meil teha keerulisi tooteid algusest lõpuni.

Meil on vinge tehnikapark

Meie töötajate sõnul on HANZA’s üks ägedamaid mehaanika masinaparke kogu Eestis. Me investeerime tehnoloogiasse ja innovatsiooni. HANZA’s saad luua põnevaid tooteid ja uudseid lahendusi, mis loovad väärtust nii meie klientidele kui ka ühiskonnale laiemalt. Siin saad valmistada olulisi seadmeid taaraautomaatidest hingamisaparaatideni. Kui tehnika on Su kirg, siis usume, et HANZA võimalused panevad Su silmad särama.

Meiega koos arened

Me usume, et iga töö on õpitav. Kui Sul pole kogemust, aga on huvi, siis õpetame Sind ise.  Kui oled juba tippspetsialist leiame sobivad väljakutsed, et saaksid end teostada ja proovile panna. Olles ise aktiivne ja õpihimuline, on Sul HANZA’s võimalik leida endale sobiv karjääritee majasiseselt või rahvusvaheliselt. Pakume erialaseid koolitusi ja toetame Sinu isiklikke arengusoove. Meie juures saad töötada ka kooli kõrvalt. Kasvame ja areneme koos!

Me hoolime

Sinu heaolu loeb. Oleme loonud kaasaegse ja turvalise keskkonna, et Sul oleks meie juures hea töötada. Meil on tasemel toitlustus ja ka transpordi pärast pole vaja muretseda. Vahi Tööstuspargi ja Tartu vahel toimib ühistransport. Sinu tervis loeb. Pakume Sulle tööandja tervisekindlustust, mis sisaldab nii eriarstiabi, uuringuid, taastusravi kui hambaravi.

„Töökaaslased HANZA's on nagu teine pere, mulle meeldib, et saan siin palju suhelda, reisida ja maailma näha ning seda kõike tehes tööd, mida armastan.“

Soodustused töötajatele

Hüved

Meie juures on sul tööandjapoolne tervisekindlustuse pakett – eriarstiabi, haiglaravi, uuringud, taastusravi kui hambaravi ning prillid ja kontakläätsed.

Jõuludel sööme ühiselt lõunat ning alanud aastat tervitame suurejoonelise peoga.

Lapsi peame jõulude ajal meeles kommipaki ja põneva üritusega.

Toetused

Pereliikme sünni puhul – 200 eurot.

Lapse koolitee alguse puhul – 100 eurot ning tasustatud vaba päev.

Pereliikme kaotuse korral – 200 eurot ning tasustatud vaba päev.

Uue kolleegi soovitamise eest maksame värbamispreemiat – 400 eurot katseaja edukal läbimisel.

Uute töötajate juhendamise tasu – 100 eurot kuus.

Lisaks

HANZAs on oma söökla ja iga päev on meie töötajatele supp tasuta.

Ettevõtte sisesed ja meeskondlikud ühisüritused.

Õppekogunemisel keskmine töötasu.

Meie võimalused

Ootame oma meeskonda erinevate oskuste ja kogemustega inimesi

Rahvusvahelise ettevõttena on HANZA’s mitmekesised võimalused enda karjääri ise kujundada. Usume, et ükskõik, milliselt positsioonilt võib areneda tippu, kui Sul endal jagub soovi panustada oma arengusse. Meie personalitöötajad on Sinu jaoks alati olemas, kui soovid rääkida asutusesisesest kasvamisest, enda täiendamisest või kvalifikatsiooni hoidmisest oma positsioonil. Samuti hoolitseme HANZA’s, et meie töötajatel oleksid kvaliteetsed töövahendid. Toetame pidevalt Sinu arengut, pakume erinevaid koolitusi ja võimaldame ühildada tööl ja koolis käimist.

Tootmine

Tootmises toimub igapäevaselt meile klientide poolt usaldatud projektide elluviimine. Siin täiendatakse, arendatakse ja proovitakse läbi meie töötajate ideid, et luua lisaväärtust meie klientidele. Meil on kolm peamist osakonda – kooste, lehtmetall ja masintöötlus (tutvu lähemalt meie tootmisvõimalustega).

Ladu

Ladu on tipptehnoloogial põhinevate seadmete ja toodete algus- ja lõpp-punkt, kus võetakse vastu vajaminev materjal ning saadetakse teele valmistoodang klientidele. HANZA ladu on puhas, tänapäevane ja automatiseeritud.

Kontor

Teadvustame HANZAs, et vajame parimat meeskonda, kes hoolitseks meie enda töötajate heaolu ja organisatsiooni-kultuuri arendamise eest. Igal HANZA tugifunktsioonil on oma kindlalt paika pandud roll, et organisatsioon toimiks tõrgeteta: tootmises oleks vajalik materjal, kliendisuhtlus oleks korraldatud, meie töötajate read on täidetud jne.

Meie inimesed

Janar

Seadistaja

Meie inimesed

Olen HANZA’s töötanud alates 2008. aastast, mil majanduses olid rasked ajad, kuid siin leiti mulle sobiv ametikoht Mulle meeldib, et HANZA’s on mul vastutusrikas töö ning põnevaid ülesandeid jagub igasse päeva. Minu töö on väga suhtlusrohke ning seetõttu on mul väga hea meel, et meie meeskonnas on ääretult toredad kolleegid. Tööst vabal ajal korraldame samuti koosviibimisi, näiteks spordiüritusi, käime bowlingut mängimas või kardiga sõitmas. HANZA hoolib oma töötajatest, seda tõestab ka rikkalik motivatsioonipakett. Tunnen, et olen väga palju arenenud, lisaks sellele, et investeerib HANZA pidevalt masinapargi uuendamisse, panustatakse ka töötajate järjepidevasse arengusse. Soovitan HANZA’t tööandjana inimesele, kelle on hea keskendumisvõime detailide osas ning kelle jaoks on oluline eneseareng.

Janar

Seadistaja

Meie inimesed

Dmitri

Tootmise tehnoloog

Meie inimesed

Ettepaneku HANZA’ga liitumiseks tegi mulle Tartu kutsehariduskeskuse lõputööde žüriisse kuulunud HANZA peatehnoloog ja tootmisjuht, kellele minu koolitöö silma jäi. 2011. a ei olnud lihtne leida tööd, eriti veel siis, kui puudus kogemus. Mulle meeldib, et saan HANZA’s koolis omandatud teadmised ja oskused proovile panna. Kuna mulle on oluline, et ettevõtte maine, kus töötan oleks hea, siis valmistab mulle suurt rõõmu, kui kuulen HANZA’t külastatavatelt klientidelt, et meie tehas on muljetavaldav nii tehnoloogilise kui ka meil töötavate inimeste poolest. Hindan väga, et HANZA’s märgatakse ja antakse võimalus inimestel, kes seda soovivad karjääriredelil liikuda, rahvusvahelise ettevõttena on siin võimalusi lõputult.

Dmitri

Tootmise tehnoloog

Meie inimesed

Toomas

Kliendijuht

Meie inimesed

Töötamist HANZA’s alustasin juba ülikoolis bakalaureusekraadi omandades. Hiljem magistris, kui oli tarvis töökoormust vähendada, et õpingutele keskenduda, tuldi ka selles osas vastu. Mulle meeldib, et HANZA’s on põnev, siin ei teki rutiini ja töökollektiiv on professionaalne. Hindan väga, et siin peetakse oluliseks töötajate arendamist, näiteks olen saanud siin töötamise ajal täiendada oma teadmisi erinevates tootmisvaldkondades nagu lehtmetall, mehaanika ja kaabli tootmine. Tänu töötamisele rahvusvahelises ettevõttes nagu HANZA, on mul avanenud võimalus suhelda globaalsete klientidega ja avardada seeläbi oma silmaringi veelgi. Lisaks võimalusterohkele tööle olen siit leidnud ka kaaslase eluks – oma elukaaslase, kellega kasvatame kolme suurepärast last.

Toomas

Kliendijuht

Meie inimesed

Alice

Juhtimissüsteemi haldur

Meie inimesed

HANZA on justkui teine kodu, kus tunnen, et olen alati oodatud. Siin suhtutakse minusse alati hästi ja saan inimestega avatult suhelda. Hindan väga, et HANZA tööandjana annab vabad käed minul endal otsustada, kuidas ma oma tööd planeerin. Kuna eelmises töökohas ei olnud võimalik end erialaselt teostada, siis HANZA’sse tõid paremad võimalused oma valdkonnas edasi areneda. Töötamine HANZA’s on õpetanud mind nägema valdkonnaülest suurt pilti, sest tegemist on rahvusvahelise ettevõttega, kus on väga mitmekülgne tootmine. Leian, et tööandjana sobib HANZA ideaalselt inimesele, kellel on suur sisemine soov päriselt asju korda saata ja maailma muuta, oma kogemusest tean, et keskkond selleks on siin olemas. Töötingimuste kõrval on mulle väga oluline ka ühtehoidev meeskond, kellega koos peame üksteist tähtpäevadel meeles ja korraldame üllatusi. Mul ei lähe kunagi meelest minu sünnipäev, kui kolleegid üllatasid mind tööle saabudes ehitud töökohaga, mille keskmeks oli kiri „Alice in Qualityland“.

Alice

Juhtimissüsteemi haldur

Meie inimesed

Martin

Tehnoloog

Meie inimesed

2006. aastal jõudis ämma kaudu minuni toonase Tarkon ASi värbaja visiitkaart. Umbes kuu aega mõtlesin, kas tahan elektroonika tööst loobuda ning jõudsin selgusele, et mis mul ikka kaotada, lähen vähemalt vaatama. Töö on huvitav ning erinevaid väljakutseid jagub. Alustasin tööd kaablilõikuspinkidel, hiljem tegelesin HANZA Alfaram’is seadmete hoolduse ning hoolduste tellimisega, tehnoloogiks saamise hetkest on juurde tulnud juurutusplaanid, prepid, kliendisuhtlus jms, mis kuulub tehnoloogi valdkonda.

Kellele vähegi pakub huvi tootmisettevõttes töötamine ning väljakutsed, siis HANZA on selleks hea koht. Meeskond on HANZA’s sõbralik ja abivalmis. Oleme kolleegidega koos kalal käinud, korraldanud sauna- ja grilliõhtud. Lisaks on HANZA kindel tööandja – mäletan aega, kui ehitusbuumi järgne aeg oli majanduses raske, siis HANZA’s oli mul toona töökoht kindel ning polnud ohtu tööd kaotada.

Martin

Tehnoloog

Meie inimesed

Alvar

Tootmise tehnoloog

Meie inimesed

HANZA’st sain teada, kui õppisin kutsekoolis mehhatroonikat. Peale kutsekooli lõppu soovisin võimalikult kiiresti tööd leida, mis ka õnnestus. HANZA’s on palju erinevaid valdkondi – kui mingil alal või hetkel tunnen, et olen end ammendanud, siis saan vabalt teise osakonda kandideerida. Hetkel töötan CNC freesimises, mis on väga huvitav ja mitmekülgne. Iga päev on erinevate detailide tootmine töös.

HANZA’s on hea võimalus ennast arendada ning igav ei hakka, kui ennast asi huvitab. Ma olen siin töötades õppinud nii programmeerimist, CNC treimise tehnoloogiat kui ka nüüd viimased 2 aastat CNC freesimise tehnoloogiat. Tartu kohta on HANZA suur ettevõtte, kuid kollektiiv on ikkagi kokkuhoidev. Tööalaselt saab meil ikka nalja ja tööle tulles ei pea kartma, et päev tuleb täpselt samasugune kui eile.

Alvar

Tootmise tehnoloog

Meie inimesed

Carina

E-koolituste & Digiturunduse koordinaator

Meie inimesed

Tulin HANZA’sse tööle pärast magistriõpinguid Tartu Ülikoolis. Sirvisin erinevaid töökuulutusi ning HANZA puhul jäi mulle silma, et välja oli toodud ka rahvusvahelise kogemuse omandamise võimalus. Mulle meeldib, et siin on võimalik töötada väga erinevate projektidega, oluline on olla ise ambitsioonikas ja tegus. Mul on juba kolmas ametikoht kolme aasta jooksul HANZA’s, siin leitakse initsiatiivi ülesnäitamisel arenemiseks võimalusi. Oma igapäeva tööd kirjeldaksin märksõnaga vaheldusrikas, sest ühel päeval võin ma filmida koos filmimeeskonnaga meie tehaseid ja tootmist, teisel päeval tegeleda sotsiaalmeediaga ning järgmisel arendada HANZA brändi – see kõik teeb minu töö väga põnevaks, sest saan panustada ettevõtte kuvandisse ja tegeleda selle arendamisega koos HANZA kolleegidega. HANZA’s tehakse nii lahedaid asju, et seda uskuda peab oma silmaga nägema. Ma poleks iial arvanud, et tööstuses võib olla nii põnev töötada.

Carina

E-koolituste & Digiturunduse koordinaator

Meie inimesed

Erlis

Tehnoloog

Meie inimesed

Pidin valima suveks praktikakoha ning kui olin külastanud mitmeid tootmisettevõtteid, siis otsustasin HANZA kasuks, sest siinne tootmine jäi mulle silma eriti kaasaegsete masinate ja robotite poolest. Mulle meeldib HANZA ka siin töötavate inimeste tõttu – kõik on väga abistavad ja päevad mööduvad huvitavalt ning kiirelt. Samuti teeb töötamise meeldivaks see, et töö on mitmekülgne ja saab arendada suhteid erinevate riikide klientidega. Just siin olen õppinud, et koos meeskonnaga jõuab kaguemale, kui üksinda rabeledes – hea tulemuse saavutamiseks aitame, toetame ja usaldame HANZA’s üksteist. Ühise meeskonnana oleme leidud lahendusi erinevatele probleemidele, et tagada töölistele veelgi paremad töötingimused ning samuti parendanud toodete kvaliteeti ja kuluefektiivsust. Ühiselt võtame ette ka erinevaid aktiviteete ja tunneme rõõmu üksteise seltskonnast ka väljaspool tööaega.

Erlis

Tehnoloog

Meie inimesed

Tanel

Lehtmetalli Tootmisejuht

Meie inimesed

HANZA’sse jõudsin tänu ülikoolile, sest käisime siin kursusega ekskursioonil. Töökaaslased HANZA’s on nagu teine pere, mulle meeldib, et saan siin palju suhelda ning ka reisida ja maailma näha tööasju ajades. Seitsme aasta jooksul, mil olen HANZA’s töötanud, olen väga palju pidanud juurde õppima. Alustasin tehnoloogina ja nüüd asusin juhtima tervet osakonda. Soovitan HANZA’t, sest siin töötavad tõelised oma ala tippspetsialistid. Peale töö tegemise võimaldab HANZA ka meeskonnaga suvepäevi korraldada, et tööperega väljaspool tootmist ägedalt aega veeta.

Tanel

Lehtmetalli Tootmisejuht

Meie inimesed

Kristiina

Koolituse- ja arendusspetsialist

Meie inimesed

Alustasin HANZA’s tööd ostjana, kus minu igapäeva töö eesmärgiks oli see, et tootmises töötavatel inimestel oleks alati piisavalt ja õiget materjali HANZA pakutavate seadmete valmistamiseks. HANZA toetab ettevõtte siseselt arenemist ja otsustasin end proovile panna koolitus- ja arendusspetsialistina, mis on väga erinev ostja tööst. Võtsin vastu selle väljakutse, sest olen pigem loovam inimene ja mulle meeldib inimestega suhelda. Minu päevad on täis erinevaid väljakutseid ja ükski neist ei ole eelmisega sarnane. Meie kolleegid on toetavad ja teevad tööpäeva eriti toredaks. Tunnen, et HANZA’s on minu isikuomadused – sihikindlus, loovus ja konstruktiivne asjaajamine väga hinnatud.

Kristiina

Koolituse- ja arendusspetsialist

Meie inimesed

Mihkel 

Tehnoloog

Meie inimesed

Liitusin HANZA’ga pärast kaitseväge, kui võtsin ise personaliga ühendust ja ütlesin, et soovin tööd. Siin on meeldiv töökultuur ja arenguvõimalusi jagub. Motivatsiooni lisab ka see, et HANZA’l on väga suur tehniline võimekus, millesse saan ka ise panuse anda. Olen avastanud HANZA’s, et korraliku meeskonnaga on võimalik suuri asju saavutada. Ka pärast tööd saame kolleegidega kokku ühisürituste raames, näiteks teeme koos suvegrilli ja olen mõne kolleegiga ka jõusaalis käinud. Soovitan HANZA töövõimaluste kohta uurida inimestel, kellel jagub püsivust, kes on aus ning kellel on tehnikahuvi.

Mihkel 

Tehnoloog

Tööpakkumised

Sinu töö ülesanneteks on

Lehtmetalli osakonna painutuspinkide ja -robotite seadistamine

Painutusrobotite töö kontrollimine ja juhtimine

Tootmisprotsesside efektiivsuse tagamine oma vastutusalas

Tööjuhendite ja kvaliteedinõuete järgimine

Ootame Sind kandideerima, kui

Sa tunned huvi lehtmetalli töötlemise vastu

Sul on eelnev kogemus painutuspinkide ja robotite seadistamisel

Sind iseloomustab väga hea suhtlemis- ja koostööoskus, ausus, täpsus ja korrektsus

Valdad heal tasemel tehniliste jooniste lugemist

Omad kogemust kvaliteedinõuete täitmisel

Tööaeg: E-R, vahetustega

Töökoht: Silikaadi 6/8, Tartu, Vahi tööstuspark


  Kandideerimiseks täida ankeet

  Sinu töö tulemusena on meil kord majas!

  Igapäevaselt tegeled meie ettevõttes puhastus- ja koristustöödega

  Viid läbi plaanipäraseid suurpuhastusi

  Ootame Sind kandideerima, kui

  Oled rõõmsameelne, kohusetundlik ja hea suhtleja

  Oled tähelepanelik ja süsteemne

  Pead lugu puhtusest ja korrast

  Tööaeg: E-R (7:30-16:00/ 14:30-23:00)

  Töökoht: Silikaadi 5, Vahi tööstuspark


   Kandideerimiseks täida ankeet

   Sinu töö ülesanneteks on

   CNC lehetöötluskeskuste seadistamine ja töös hoidmine

   Vastutada kvaliteedinõuete täitmise eest

   Teostada tehtud detailide üle kontrolli vastavalt joonistele

   Tagada tootmisprotsesside tõhusus oma vastutusalas

   Ootame Sind kandideerima, kui

   Sa oled aus, täpne ja korrekne

   Oskad lugeda  jooniseid ja sul on mõõtevahendite kasutamise kogemus

   Oskad töötada iseseisvalt

   Oskad hinnata oma töö kvaliteeti

   Tööaeg: E-R, vahetustega

   Töökoht: Silikaadi 6/8, Vahi Tööstuspark

    


    Kandideerimiseks täida ankeet

    Sinu peamised tööülesanded on:

    Tootmispraagi analüüs ja tootmisüksuse kvaliteedi pidev parendamine

    Parendustegevuste algatamine ja neis osalemine

    Kontrollplaanide koostamine ja täiendamine

    Kvaliteeti toetavate eksperimentide läbiviimine

    Kvaliteedidokumentatsiooni koostamine

    Siseauditite läbiviimine ja neis osalemine

     

    Ootame Sind kandideerima, kui

    Omad töökogemust tootmisettevõttes tehnika või tehnoloogia valdkonnas

    Oskad lugeda tehnilisi jooniseid

    Meeldib töötada meeskonnas, oled hea suhtleja ja suudad ennast kehtestada

    Suudad lahendada iseseisvalt probleeme

    Sul on hea eesti ja inglise keele oskus, kasuks tuleb vene keele oskus

    Oled vilunud arvutikasutaja

    Tööaeg: E-R

    Töökoht: Silikaadi 5, Vahi Tööstuspark


     Kandideerimiseks täida ankeet

     Sinu peamised tööülesanded on

     Tehnoloogilise protsessi arendamine

     Töödokumentatsiooni vormistamine

     Tootmisseadmete korrasoleku tagamine

     Toote kvaliteedi parendamine

     Ootame Sind kandideerima, kui

     Oled meeskonnamängija ja hea suhtleja

     Oskad lugeda jooniseid

     Sul on arvutikasutusoskus kesktasemel

     Valdad eesti ja inglise keelt, kasuks tuleb vene keele oskus

     Tööaeg: E-R

     Töökoht: Silikaadi 5, Vahi tööstuspark

      

      


      Kandideerimiseks täida ankeet

      Sinu peamised tööülesanded on

      Jooniste lugemine ja tööde teostamine vastavalt tööjuhendile

      Töötamine erinevatel kaablilõikuspinkidel

      Tehtud tööde registreerimine Monitor ERP programmis

      Kvaliteedi ja ohutusnõuete jälgimine detailide valmimisel

      Ootame Sind kandideerima, kui

      Sul on töökogemus tootmisettevõttes või suur huvi selle vastu

      Eesti keele oskus suhtlustasandil

      Oled aus, täpne ja kiire

      Kasuks tuleb tehniline taust

      Valmisolek töötada vahetustes

      Tööaeg E-R

      Töökoht: Silikaadi 5, Vahi tööstuspark


       Kandideerimiseks täida ankeet

       Sinu töö tulemusena on meie laos kord majas!

       Vastutad igapäevase kauba õigeaegse ja korrektse vastuvõtmise ja väljastamise eest

       Tagad, et kaup oleks nõuetele vastavalt pakitud ja komplekteeritud ning dokumendid vormistatud

       Aitad läbi viia inventuure

       Ootame Sind kandideerima, kui

       Sul on varasem laotöö kogemus

       Oled tähelepanelik ja süsteemne

       Oled valmis füüsiliseks tööks ja sulle meeldib tegeleda ka dokumentidega

       Oled avatud ja aktiivne suhtleja ning meeskonnamängija

       Julged rääkida ja küsida, et saada vajalik info või jagada juhiseid

       Sul on tõstukijuhi load ja virnastaja kasutamisoskus

       Asukoht: Silikaadi 5, Vahi, Tartumaa
       Tööaeg: E-R

        

        


        Kandideerimiseks täida ankeet

        Sinu töö ülesanneteks on

        Toodete painutamine painutuspingil vastavalt tehnoloogiale

        Tehtud toodete kvaliteedi- ja mõõtude kontrollimine

        Tagada tootmisprotsesside tõhusus oma vastutusalas

        Ootame Sind kandideerima, kui

        Sa tunned huvi lehtmetalli töötlemise vastu

        Oled oma töös aus, täpne ja korrektne

        Oskad kasutada mõõteriistu

        Sul on tootmises töötamise kogemus

        Suudad töötada iseseisvalt

        Asukoht: Silikaadi 6/8, Vahi
        Vahetustega töö E-R

         


         Kandideerimiseks täida ankeet

         Sinu praktika koosneb:

         Prototüüpide ehitamine

         Saad ülevaate kooste protsessidest

         Tootmistehnoloogia koostamine/muutmine

         Toodangu kvaliteedi kontroll

         Ootame Sind kandideerima, kui

         Oled omandamas tehnilist haridust

         Sul on hea pealehakkamine ja julgus

         Valdad heal tasemel eesti- ja inglise keelt

         Oled huvitatud tehnikast, selle arendamisest ja uurimisest

         Meie praktikad on tasustatud

         Asukoht: Silikaadi 5, Vahi

         Tööaeg E-R


          Kandideerimiseks täida ankeet

          Sinu töö tulemusena on HANZA CNC tööpingid seadistatud ja programmeeritud nõuetekohaselt.
          Sinu ülesanne on tagada tootmisprotsesside tõhusus oma vastutusalas.
          Meie klientide soovid ja tellimused ulatuvad kõige uuema tehnoloogiaga taaraautomaatidest kuni hingamisaparaatideni.
          Kokku on HANZAs viis masinatöötluse robotit, mille töökorras hoidmisel saab Sinul olema võtmeroll.

          Ootame Sind kandideerima, kui Sa tead mida teha.
          Sul on hea tehniline taip ja Sind huvitab metallitöö.
          Sul on eelnev  erialane kutseharidus ja/või varasem töökogemus sarnasel ametikohal.
          Oled tähelepanelik ja täpne detailides.
          Oskad lugeda jooniseid ja kasutada mõõteriistasid.
          Kasuks tuleb Fanuc, Okuma ja Traub juhtimissüsteemide tundmine.

          Asukoht: Aru 6, Tartu
          Vahetustega töö E-R

           


           Kandideerimiseks täida ankeet

           Sinu töö tulemusena on
           HANZA mehaanikapargis tööpingid nõuetekohaselt seadistatud.
           Painutuspingi operaatorina vastutad kvaliteedinõuete täitmise eest ning teostad tehtud detailide üle kontrolli. Painutad lehtmetallist detailid tehnoloogia järgi.
           Sinu roll on tagada tootmisprotsesside tõhusus oma vastutusalas.
           Peale kogemuste omandamist on Sul võimalus kontrollida ja juhtida painutusrobotite tööd. Lehtmetallis on meil kolm erinevat painutusrobotit.

           Ootame Sind kandideerima, kui
           Sul on eelnev kogemus lehtmetalli töötlemise valdkonnas.
           Sind iseloomustab väga hea suhtlemis- ja koostööoskus, ausus, täpsus ja korrektsus.
           Kasuks tuleb ka jooniste lugemise ja mõõtevahendite kasutamise kogemus.
           Ruumiline mõtlemine.

           Asukoht: Silikaadi 6/8, Vahi

           Tööaeg E-R


            Kandideerimiseks täida ankeet

            Kui Sa ei leidnud hetkel meie pakkumistest sobivat, aga tunned huvi HANZAs töötamise vastu, siis jäta meile oma kontaktandmed. Sinu kogemustele vastava ametikoha vabanemisel võtame Sinuga ühendust.


             Kandideerimiseks täida ankeet


             Praktika

             Väärtustame Sinu panust tööstusvaldkonda juba õppeperioodil ning tasustame Sinu praktikat vääriliselt. HANZAs usume, et teekond tippu algab õppides parimatelt. Meie juures on Sul suurepärane võimalus panna koolis õpitud teoreetilised teadmised proovile. Laseme Sul valida erinevate tehnoloogiate vahel: stantsimise ja laserlõikuse, painutamise ja neetimise, keevituse või pulbervärvimise vahel. Kui Sind kõnetab masintöötlus saad valida CNC freesimise ja treimise või galvaanika vahel. Koosteosakonnas ootavad Sind erinevad kaablitootmise funktsioonid ja osaline- ning lõppkooste. Kui Sind kõnetavad tugifunktsioonid nagu personalivaldkond kvaliteedikontroll või suhtlemine tarnijatega, on Sul samuti põhjust meiega ühendust võtta.

             Võid olla kindel, et meie meeskonnas osatakse hinnata ja tervitatakse värskeid ideid, kuidas toimivaid süsteeme veelgi edasi arendada. Oma soovist HANZAs praktikat sooritada võid anda meile teada aastaringselt – leiame kindlasti sobiva lahenduse, et leida Sulle sobiv väljund. HANZAsse koolipraktikale tulla tasub, sest edaspidi arvestame Sinu kogemust konkurssidel eelisena – mitmed praktikandid on saanud tööpakkumise koolitee ajal ning pannud aluse oma karjäärile just HANZAs.

             Praktika HANZAs

             Jäta meile oma andmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.


              Kandideerimiseks täida ankeet

              Meie praktikandid

              Anna-Leena

              HR Praktikant

              Meie praktikandid

              Praktika HANZAs oli piisavalt meeleolukas, et seda veel pikka aega hea sõnaga meenutada. Sain personaliosakonnas proovida mitmeid erinevaid rolle – värbaja, brändingu guru, koolitusspetsialist ja kultuurikorraldaja. Praktikal ei olnud kordagi „tavalist päeva“, sest pea iga päev tegelesin millegi uuega.

              HANZA meeskond on väga särtsakas ja tiim on ühe asja eest väljas – et kõigil töötajatel oleks ettevõttes meeldiv toimetada. Ma olen kindel, et kõigil inimestel on võimalik endale HANZAs sõpru leida, sest siin töötavad väga coolid inimesed.

              Ma olen üsna kindel, et HANZAs töötamiseks on vaja kõige rohkem proaktiivsust. Ma sain näha ja tunda, et kui on midagi, mille abil saab ettevõtet veel paremaks teha, tuleb see kohe välja käia või veel parem, ise kätte võtta. HANZAsse soovitan praktikale tulla neil, kel on huvi proovida töötamist suures rahvusvahelises ettevõttes. Siin saab laheda kogemuse nii tehnoloogia spetsialist kui ka kontoris töötades.

              Anna-Leena

              HR Praktikant

              Meie praktikandid

              Marko

              Lao Praktikant ja Stipendiaat

              Meie praktikandid

              Minu praktika möödus HANZAs lao osakonnas, sain selgeks palju uusi erialaseid oskusi, uute inimestega tuttavaks ning uues suures laos töötada. Tavaline praktika päev oli selline, et võtsin vastu tellimuse, mis vajas kiiret tegemist või jätkasin tellimust, mis varasemal päeval jäi lõpetamata. Tihtipeale tegime ka tellimusi ühiselt kellegagi koos. Sain koolis õpitud teoreetilisi teadmisi päriselt kasutada, õppisin virnastajat kasutama ning sain ka esimest korda ka veidikene inventuuri teha. Üks huvitavamatest päevadest oli see, kui ma sain praktika alguses klassivennaga koos tellimusi teha.

              HANZA on minu meelest väga õppijasõbralik koht, kõik olid väga sõbralikud ning kõigiga oli hea töötada. Lisaks maksab HANZA praktikantidele praktikatasu, mis on noortele õppijatele lisaboonus. Ettevõtte on suur ja siin on väga huvitav töötada. HANZAs töötamiseks pean oluliseks võimet kohaneda, uusi oskusi omandada ja suhtlemisoskust.

              Marko

              Lao Praktikant ja Stipendiaat

              Meie praktikandid

              Kätlin

              Kvaliteedi Praktikant

              Meie praktikandid

              Minu praktika möödus HANZAs kvaliteedi osakonnas, mille käigus õnnestus mul tutvuda paljude uute toredate inimestega ja saada juurde erialaseid teadmisi. Oma praktika ajal olin rohkem vaatleja rollis, sain olla erinevate kvaliteediga seonduvate inimeste töövari ja nägin, milline on nende igapäevatöö. Mind kaasati erinevatesse projektidesse, kus sain võimaluse kaasa rääkida ja enda arvamust avaldada. Praktika käigus õppisin kuidas üks suur organisatsioon töötab ja toimib.

              Meeskond HANZAs on abivalmis, sõbralik, ühte hoidev kollektiiv, kes on alati nõus kõike seletama ja õpetama. Töökeskkond on siin positiivne ja naerurikas. HANZA on suur ettevõte, kus pakutakse väga mitmekülgset praktikat. Lai tegevusvaldkond annab võimaluse õppida, areneda ja kasvada koos ettevõttega. Pead olema meeskonnamängija, järjepidev ja positiivse suhtumisega ning kui suudad silma jääda ja ennast tõestada, siis on võimalus ka karjääri teha.

              Kätlin

              Kvaliteedi Praktikant

              Kontakt

              Kui Sul tekkis küsimusi, siis võta meiega julgelt ühendust.